Vítejte na stránkách světa plného zábavy

Poslat zprávu

Wedding

Orla walshe - Orla.walshe@hotmail.com

I thought the music was extremely enjoyable and really catered to everyone's different tastes, and the dance floor was filled all night. The entertainment I loved as I found it was something different yet entertaining, giving people options to get right in on the action or laugh as a spectator. It was a huge success and I'd like to say thank you very much, I will definatly be spreading yer name.

Wedding Day

Elaine Skripova - reillyelaine@yahoo.ie

Just want to Thank ye all so much for making our Wedding Day the most amazing day. I really enjoyed the games and the music was excellent. Thanks for entertaining all of our guests. They wanted us to book ye for all of the sunday aswell it was so so good. Thanks again.

svatba

skrip - josefskrip@seznam.cz

Chlapci nam s krasne svatby udelali svatbu neuveritelnou, hudba, efekty, hry, zabava, souteze, slysel jsem z kazde strany jen chvalu, a skoda ze uz to konci, neda se to popsat jen slovy, proste si to musite vyzkouset na vlastni kuzi....Bonbony!!!!!!!!!....Doporucuji!!!!!!!!!!!

silvestr

Vojtěch Zogata - zogatav@gmail.com

Měl jsem to štěstí a zúčastnil jsem se silvestrovské zábavy která mě nesmírně bavila.Rád si ji zopakuji.Zogata

Silvestr 2011/2012

Miro - miro@seznam.cz

Super zábava, ale na člověče nezlob se mě pořád vykopávali... :D

Oslava narozenin

Lucka - l.kozdonova@centrum.cz

Tým světa plného zábavy jsem si pozvala na svou oslavu 25.narozenin. Z obyčejné oslavy udělali super akci, pobavili veškeré osazenstvo nezávisle na věku a pohlaví. Největší úspěch ale zklidila jejich prezentace z fotek z mého života. Děkuju za příjemně strávený čas. Uvidíme se na další párty.

Narozeninová párty

Rosťa - danielsonross@seznam.cz

Perfektní párty nejen díky rodině, ale taky díky týmu světa plného zábavy, který tuto párty pořádně rozproudil a dobře pobavil. Už se těším na další akci. Doufám, že bude brzy :-)

Silvestr 2010/2011

Tomáš - lulok.dupka@seznam.cz

Překvapivá a velice zajímavá zábava, hodně se mi líbila. Můžu jen doporučit.

Silvestr 2011/2012

Pavlína - linah@seznam.cz

Jedna z nejlepších silvestrovských party, na kterých jsem kdy byla. Super zábava formou her…

« Předchozí 1 2 Další »

Aktuality

01.04.2022
Bezkonkurenční nabídka pro všechny děti v regionu!
Pro tento rok jsme pro děti základních a mateřských škol připravili speciální nabídku zábavních atrakcí v celém Moravskoslezském kraji.
31.07.2019
Pozvánka na Amatérský tenisový turnaj v Třinci!
V sobotu 31. srpna 2019 se uskuteční již 7. ročník amatérského turnaje v tenise. Přihlášky můžete podávat do 21. srpna 2019.
14.02.2018
Pozvánka na badmintonový turnaj Třinec 2018!
I letos pro Vás připravujeme amatérský badmintonový turnaj v singlu i double mix, který by měl proběhnout na konci března 2018. Pokud máte zájem můžete se přihlásit na mail: info@svetplnyzabavy.cz nebo telefonicky na tel: 774 897 140.

Všechny novinky »

Anketa

Kdo se stane vítězem Futsalové ligy Třinec 2020? Celkem hlasů: 35026

  • imageimage
  • imageimage
  • imageimage
  • imageimage