Vítejte na stránkách světa plného zábavy

« Zpět

Mistrem Futsalové ligy Třinec 2018 se stal KVITSAL

14.03.2018

Je za námi poslední kolo Futsalové ligy Třinec 2018, které trošku nešťastně pokazily kontumace dvou mužstev.

V 8. kole bylo ještě vše otevřené a mělo se bojovat na všech frontách. Bohužel mužstvo FC Gartner se do haly Stars Třinec vůbec nedostavilo a proto hráči FK Relax, kteří se připravovali na tento duel, vyhráli bez boje a zajistili si tak třetí místo futsalové ligy a jako zatím jediné mužstvo dosáhlo na kompletní sbírku medailí! Čtvrté FC Poplujem, tak soustředilo své síly proti Realu Kambys hlavně do útoku, kde hned dva hráči bojovali v individuálních soutěžích o příčky nejvyšší a výsledek 9:2 tomu i napovídal.

Boj o titul měli paradoxně v rukách Rumové pralinky, které svým sympatickým výkonem prvně potrápili Kvitsal, když mu podlehli po velkém boji 4:6 a ve svém druhém vystoupení porazili překvapivě hráče Nebor 4:3! Tím sesadili z trůnu právě hráče Nebor a díky kontumaci FK Klasik naopak získali potřebné body hráči Kvitsalu a tím pádem přeskočili mužstvo Nebor a mohli se radovat ze svého premiérového titulu!

Nebory nejenže ztratili titul, tak jak v minulém roce až v posledním kole, ale museli bezpodmínečně bodovat ve svém druhém zápase proti Osůvkám United, jinak by skončili až na třetím místě! Jenže Osůvky hráli v prvním poločase opravdu skvěle a zaslouženě vedli 1:2! Ve druhé půli se tým Nebor probral a dvěma góly zápas otočil a vybojoval stříbro! Nakonec tento zápas rozhodl o nejproduktivnějším hráči ligy, kterým se stal Jaroslav Hudieczek (Nebory).

Rastislav Planeta (Kvitsal), který se rozloučil ze sezónou dalším hatrickem si zaslouženě odvezl pohár pro nejlepšího střelce a jeho spoluhráč Lukáš Gaszczyk byl vyhlášen podruhé za sebou nejlepším brankářem ligy! Nejstarším hráčem se stal Jan Kajzar ( FK Relax) naopak nejmladším hráčem se stal Jakub Twardzik (FC Popoplujem).

Milým překvapením ligy se jednoznačně stali mladíci z FC Popoplujem, kteří ve svém prvním vystoupení rozhodně nezklamali a dokázali potrápit i ty nejlepší mužstva soutěže a pokud vydrží pohromadě, mají před sebou určitě slibnou budoucnost! Naopak velkým zklamáním se stali hráči FC Gartner, kteří v druhé části sezóny bojovali hlavně sami ze sebou a v posledním kole to završili zbytečnými kontumacemi.

Foto: Mistři futsalové ligy Třinec 2018

Všem Vám moc děkujeme za účast a těšíme se na Vás zase příští rok ve futsalové lize Třinec 2019!

Děkujeme také všem rozhodčím, kteří se podíleli na bezproblémovém průběhu celé soutěže, zapisovatelům a časoměřičům, kteří opět odvedli kus poctivé práce. A také finálovému fotografovi za jeho snímky. Letošní finálové kolo se nám podařilo také natočit na kameru, vše tak najdete na těchto odkazech:

NEBORY - RUMOVÉ PRALINKY 1. poločas

https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=R2rmLQrDiAg

NEBORY - RUMOVÉ PRALINKY 1. poločas

https://www.youtube.com/watch?v=TAhBY4zNyXo

 

další videa najdete v sekci na stránkách v sekci galerie - Videa.

 

Aktuality

01.04.2022
Bezkonkurenční nabídka pro všechny děti v regionu!
Pro tento rok jsme pro děti základních a mateřských škol připravili speciální nabídku zábavních atrakcí v celém Moravskoslezském kraji.
31.07.2019
Pozvánka na Amatérský tenisový turnaj v Třinci!
V sobotu 31. srpna 2019 se uskuteční již 7. ročník amatérského turnaje v tenise. Přihlášky můžete podávat do 21. srpna 2019.
14.02.2018
Pozvánka na badmintonový turnaj Třinec 2018!
I letos pro Vás připravujeme amatérský badmintonový turnaj v singlu i double mix, který by měl proběhnout na konci března 2018. Pokud máte zájem můžete se přihlásit na mail: info@svetplnyzabavy.cz nebo telefonicky na tel: 774 897 140.

Všechny novinky »


  • imageimage
  • imageimage
  • imageimage
  • imageimage