Vítejte na stránkách světa plného zábavy

« Zpět

Titul futsalové ligy Třinec 2014 získal GAMISPORT!

24.02.2014

V sobotu 22. února 2014 proběhlo poslední kolo futsalové ligy Třinec 2014

V něm o titul bojovali tři mužstva FK RELAX, FC TIP a GAMISPORT. O 4. místo pak usilovaly hned čtyři týmy OSŮVKY UNITED, BARNY TEAM, NEBORY a REAL KAMBYS. Osůvky United nestačili na Barny Team a prohráli 3:5, tím ztratili možnost promluvit do boje o 4. místo. Barny Team ve svém druhém utkání nedokázal porazit Fk Relax a musel se spokojit s konečným 6. místem. O bramborovou medaili tak zůstali ve hře Nebory a Real Kambys. Obě mužstva si celkem hladce poradily s mužstvem FC STARTED FROM THE BOTTOM a tak záleželo na tom, zda Real Kambys dokáže porazit Fc Tip. Čekal se tuhý boj, oba mužstva potřebovala zvítězit a divoká přestřelka 5:3, která nakonec vyzněla lépe pro Real Kambys se musela všem divákům líbit. Kambys si tak zajistil konečné 4. místo.

V posledních dvou zápasech vyvrcholil boj o titul. Fk Relax získal v tomto kole plný počet bodů a čekal na zaváhání svých největších rivalů. V předposledním zápase nastoupili hráči Gamisportu proti Neborům, hosté už neměli šanci se v tabulce umístit lépe, ale hráli o prestiž a proti Gamisportu předvedli jeden z nejlepších výkonů sezóny a možná tím i trošku domácí zaskočili, protože byli na hřišti lepším týmem. Bohužel doplatili na špatnou koncovku a úžasnou formu brankáře Davida Janeczka, který v bráně čaroval. Až poslední zápas sezóny tak musel rozhodnout o konečném vítězi futsalové ligy. Fc Tip prohrou z Realem Kambys sice přišel o šanci na titul, ale stále měl možnost porazit Gamisport a odsunout ho v případě vítězství na 3. příčku. V tom případě by titul spadl do klína týmu Fk Relax, který měl z oběma soupeři lepší vzájemný zápas. Fc Tip nastoupil do utkání se zabezpečenou obranou a spoléhal na rychlé breaky. První poločas skončil bez branek. V druhém dějství se hráči Gami snažili strhnout vítězství ve svůj prospěch, ale vylámali si zuby na skvěle chytajícím brankáři Jiřímu Klapsiovi, který do poslední minuty držel svůj tým ve hře o druhé místo. Mužstvo Tipu si vytvořilo pár slibných breaku. Asi tu největší šanci spálil v předposlední minutě Ondřej Kreželok, který mohl celé utkání rozhodnout. Atraktivní a velmi dramatické utkání skončilo nakonec remízou 0:0, což v konečném účtování stačilo Gamisportu na titul. Druhé místo obsadili hráči Fk Relax. Na třetím místě skončili hráči FC Tip a čtvrté místo uhájili hráči Realu Kambys.

 

Čistým hatrickem se v posledním kole prezentoval Lukáš TuroňFK RELAX a Tomáš Larysch z REALU KAMBYS. Tři branky vstřelil také Radek BarteczekNEBOR.       

Nejlepším střelec futsalové ligy Třinec 2014 se stal díky 3 gólům v posledním kole soutěže s celkovým počtem 15 branek Lukáš SikoraBARNY TEAMU.

V soutěži o nejlepšího brankáře bylo ve hře posledních šest bodů. O body se podělilo toto trio gólmanů: 3 body získal David Janeczko z GAMISPORTU, 2 body vychytal Jiří KlapsiaFC TIP, 1 bod si připsal Vojtěch CymorekREALU KAMBYS.

Tabulka O nejlepšího brankáře soutěže po 16. kolech:

1. JAN PSZCZOLKA – OSŮVKY UNITED – 10 BODY

2. FRANTIŠEK MACURA – FK RELAX – 9 BODY

3. MARIAN PYSZKO – NEBORY – 6 BODY

4. DAVID JANECZKO – GAMISPORT – 6 BODY

5. JIŘÍ KLAPSIA – FC TIP – 5 BODY

6. MARTIN SIKORA – FC TIP – 3 BODY

7. JAKUB REVAJ – FC STARTED FTB – 2 BODY

8. LUKÁŠ GASZCZYK – GAMISPORT – 2 BODY

9. JAN TRZINIECKI – BARNY TEAM – 2 BODY

10. PETR BAŠANDA – REAL KAMBYS – 2 BODY

11. VOJTĚCH CYMOREK – REAL KAMBYS – 1 BOD

Nejlepším brankářem futsalové ligy Třinec 2014 se stal s těsným náskokem Jan PszczolkaOSŮVEK UNITED z celkem 10 body.

Nejmladším hráčem soutěže se stal šestnáctiletý Ondřej PlevkoFC STARTED FROM THE BOTTOM, který má celou kariéru teprve před sebou a doufáme, že nejen o něm, ale o celém mužstvu mladíku ještě uslyšíme.

Cenu pro Nejstaršího hráče si převzal Miroslav MáraGAMISPORTU, kterému přejeme do dalších let spoustu elánu a hlavně zdraví.

V průběhu posledního kola proběhlo také zakončení, v němž byl pro všechny hráče futsalové ligy připraven zábavní program a občerstvení. Hráči se mohli zúčastnit dvou soutěží BOWLING CUPU 2014 a Virtuálních závodů aut, kde na vítěze čekaly zajímavé ceny. Největším lákadlem byly vstupenky na atraktivní zápas 1. ligy FC BANÍK OSTRAVA – FC VIKTORIA PLZEŇ.

 V BOWLING CUPU 2014 dokonce padl rekord Sportovního centra Smilovice! Vytvořil jej hráč REALU KAMBYS Tomáš Larysch s neuvěřitelným počtem 251bodů! Na druhém a třetím místě skončili s velkým odstupem jeho dva spoluhráči Petr Bašanda a Lukáš Dlhopoček.

Virtuální závod aut ovládl Lukáš DlhopočekREALU KAMBYS, který ve finále porazil o prsa jednoho z organizátorů soutěže Tomáše Worka, který gentlemansky přenechal cenu dalším hráčům. Druhé místo tedy získal Lukáš PotůčekFK RELAX a třetí místo obsadil Petr DytkoREALU KAMBYS.

Dál pokračovala volná zábava. Někteří probírali právě skončenou sezónu, jiní sledovali a fandili našim olympionikům v Soči a také se vesele zpívalo. Jak to všechno dopadlo, se musíte zeptat jednotlivých hráčů. Možná ještě někteří z nich v oslavách pokračují dodnes.

Všem hráčům děkujeme za předvedené výkony a za hru fair-play. Kapitánům jednotlivých mužstev za spolupráci s organizátory soutěže. A také rozhodčímu Marku Klečackému za skvělý přístup, ochotu a spolupráci v rámci celé futsalové ligy Třinec 2014.

Všechny fotky z vyhlášení a předávání cen + Zábavní program ze zakončení sezóny najdete v naší fotogalerii zde: http://svetplnyzabavy.cz/fotogalerie/

Doufáme, že se Vám soutěž líbila a příští rok se zase snad všichni uvidíme, třeba i ve větším počtu.

Přejeme všem hodně úspěchu v osobním i pracovním životě a zase někdy na viděnou.

S pozdravem tým Světa plného zábavy

Aktuality

01.04.2022
Bezkonkurenční nabídka pro všechny děti v regionu!
Pro tento rok jsme pro děti základních a mateřských škol připravili speciální nabídku zábavních atrakcí v celém Moravskoslezském kraji.
31.07.2019
Pozvánka na Amatérský tenisový turnaj v Třinci!
V sobotu 31. srpna 2019 se uskuteční již 7. ročník amatérského turnaje v tenise. Přihlášky můžete podávat do 21. srpna 2019.
14.02.2018
Pozvánka na badmintonový turnaj Třinec 2018!
I letos pro Vás připravujeme amatérský badmintonový turnaj v singlu i double mix, který by měl proběhnout na konci března 2018. Pokud máte zájem můžete se přihlásit na mail: info@svetplnyzabavy.cz nebo telefonicky na tel: 774 897 140.

Všechny novinky »


  • imageimage
  • imageimage
  • imageimage
  • imageimage