Vítejte na stránkách světa plného zábavy

« Zpět

Sportovně zábavný Hyundai den

04.09.2012

V sobotu 1. září proběhl ve Vendryňském parku Hyundai den.

Organizátorem celé akce byla firma PROKEŠ servis, která pro děti i dospělé připravila opravdu pestrý program. I když počasí zrovna moc nepřálo, lidé, kteří neváhali a přišli do Vendryňského parku, určitě nelitovali. Od možnosti nahlédnutí do předváděcích vozů a usednutí za volant (nejednou jsme slyšeli zvuk klaksonu J) se mohli zájemci také dozvědět veškeré informace o jednotlivých vozech Huyndai od zaměstnanců firmy PROKEŠ servis, kteří byli připraveni na jejich dotazy a to i v netradičním oblečení. Fotbalové dresy, trenýrky a kopačky nebyly výjimkou.

Firmy spolupracující s organizátorem akce mohli změřit své síly ve fotbalovém turnaji, který probíhal po celé dopoledne na travnatém hřišti. Hvězdou turnaje byl určitě Martin Frýdek dlouholetý hráč týmu AC Sparta Praha a také reprezentant České Republiky, který si tento turnaj nenechal ujít.

Pro děti byly připraveny zábavní atrakce od skákacího hradu, airsoft a malování na obličej, přes závodní trenažery, Monstr trucky na dálkové ovládání až po lanové centrum a jízdu na koni.

Během odpoledne se na pódiu objevila Slovenská zpěvačka KRISTINA, která upoutala pozornost většiny návštěvníků.  Poté byl pro diváky připraven zásah dobrovolných hasičů Guty, kteří ukázali své schopnosti při vyprošťování zraněného člověka z převráceného auta.

Milovníci Jiřího Schelingra si přišli na své večer, kdy komentátor celé akce uvedl na pódium  skupinu SCHELINGER REVIVAL BAND, která zazpívala známé hity slavného českého zpěváka.

Děkujeme za pozornost a snad i příští rok na viděnou.

Fotky z této akce najdete na našich webových stránkách v sekci Galerie a také na webu:  http://prokes-cz.rajce.idnes.cz/Vendryne_2012/#

 

 

Aktuality

01.04.2022
Bezkonkurenční nabídka pro všechny děti v regionu!
Pro tento rok jsme pro děti základních a mateřských škol připravili speciální nabídku zábavních atrakcí v celém Moravskoslezském kraji.
31.07.2019
Pozvánka na Amatérský tenisový turnaj v Třinci!
V sobotu 31. srpna 2019 se uskuteční již 7. ročník amatérského turnaje v tenise. Přihlášky můžete podávat do 21. srpna 2019.
14.02.2018
Pozvánka na badmintonový turnaj Třinec 2018!
I letos pro Vás připravujeme amatérský badmintonový turnaj v singlu i double mix, který by měl proběhnout na konci března 2018. Pokud máte zájem můžete se přihlásit na mail: info@svetplnyzabavy.cz nebo telefonicky na tel: 774 897 140.

Všechny novinky »


  • imageimage
  • imageimage
  • imageimage
  • imageimage